З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та Преосвященнішого Тихона, єпископа Івано-Франківського та Коломийського у рамках Національного Тижня безпеки дорожнього руху, 14-15 листода 2015 року у всіх храмах та монастирях Івано-Франківської єпархії священнослужителям необхідно звершити молитви за  упокій всіх православних вірян, які загинули у дорожньо-транспортних пригодах, висловити співчуття їх близьким та закликати всіх до неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

За добу на автошляхах України в дорожньо-транспортних пригодах гинуть близько 14  та травмуються близько 100 учасників дорожнього руху.

З 9 по 15 листопада, у межах проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, в Україні проходять заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.