17 червня 2016 року з благословення Преосвященнішого Тихона, єпископа Івано-Франіквського і Коломийського відбудеться хресний хід до Свято-Троїцького Дуконського монастиря на престольне свято на честь Святої Трійці.

Виїзд 17 червня о 15.00 від кафедрального собору Різдва Христового (вул. Довженка, 2).

Довідка за тел. 099 1943193, 098 3958002 (ієрей Димитрій Петраш).

Свято-Троїцький Дуконський монастир знаходиться далеко від людей і цивілізації на висоті 1500 метрів над рівнем моря у Верховинському районі. Його історія налічує відносно  небагато років. Обитель була побудована з ініціативи настоятеля церкви карпатського села Пробійнівка Верховинського району протоієрея Михайла Дутчака. У 1999-му році архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Миколай (Грох) освятив місце майбутнього монастиря. В грудні цього ж року Священний Синод Української Православної Церкви благословив відкриття нової обителі.