16-22 липня 2017 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія,  в рамках загальноукраїнської Хресної ходи в Івано-Франківській єпархії перебувала відома чудотворна ікона Божої Матері “Призри на смирення” зі Свято-Введенського монастиря м. Києва

Перед чудотворним образом звершувалися богослужіння та підносились молитви за мир та спокій у нашій державі. Святиня відвідала різні куточки Прикарпаття.

16 липня чудотворний образ Богоматері зустрічав кафедральний собор Різдва Христового Івано-Франківська.

Звідси, для вшанування вірними, ікона відправилася до Спасо-Преображенського храму міста.

18 липня святиня прибула до Свято-Троїцького храму, що в Богородчанах, де її зустрічали чисельні віряни.

Цього ж дня поклонитися чудотворному образу Божої Матері змогли віруючі в Анно-Зачатієвському храмі Верховини.

Зустрічали чудотворну ікону “Призри на смирення” і православні християни у Свято-Духівському храмі міста Косів.

Опісля ікону Богородиці зустрічали у Спасо-Преображенському храмі ув’язнені  та працівники  Виправної колонії №41, що в с. Товмачик.

Звідси образ прибув до Миколаєво-Успенського собору Коломиї.

Великою духовною радістю та підтримкою стало прибуття чудотворної ікони для громади Свято-Благовіщенського храму Коломиї.

21 липня святиня прибула до храму на честь ікони Божої Матері “Всецариця” в с. Ценява Коломийського району.

22 липня, після Літургії у храмі на честь ікони Божої Матері “Всецариця” ікона вирушила для молитовного поклоніння вірних у Львівську єпархію.