19 серпня 2017 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив Божественну літургію в Спасо-Преображенському храмі Івано-Франківська, який відзначив престольне свято.

Преосвященнішому владиці співслужили клірики храму та духовно возз’єдналися у спільній молитві чисельні віруючі, які прибули на святкове богослужіння.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир у нашій державі.

Після благовіствування Святого Євангелія єпископ Тихон звернувся до парафіян зі словами проповіді та настанов. Владика розповів про свято Преображення Господнього на горі Фавор на основі Святого Письма. Він розкрив його внутрішній, актуальний у всі часи, спасительний зміст та значення для кожного з нас. Єпископ Тихон зауважив, що всі ми повинні прагнути виконувати заповіді Божі Того, Хто Преобразився сьогодні, щоб у нашій праці та стараннях Господь преобразив і зцілив наше гріховне й немічне єство.

На завершення богослужіння відбулося освячення принесених плодів та всі присутні були запрошені до святкового столу.