20 серпня 2017 року, у Неділю 11-ту по П’ятидесятниці Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський та Коломийський очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Преосвященнішому Владиці співслужили клірики собору.

Після читання Святого Євангелія, котре в цю Неділю розповідає притчу про злого боржника, архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді. Зокрема, владика наголосив на неможливості спасіння християнської душі без всебічного прощення. Адже, як Господь прощає нам всі гріхи наші, так і ми, Його творіння, повинні прощати провини всім, хто винуватий перед нами.

Також під час Богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир та спокій у нашій державі.

Цього ж дня Преовященніший Тихон очолив соборний акафіст перед іконою Богородиці “Скоропослушниця” перед Свято-Благовіщенським храмом міста Коломиї.