27 серпня 2017 року, в Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті перенесення мощей преподобного Феодосія Печерського, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив Божественну літургію в Спасо-Преображенському храмі Івано-Франківська.

Його Преосвященству співслужили клірики храму.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді, в якому розкрив зміст євангельського благовістя про бесіду Іісуса Христа та багатого юнака.  Владика зазначив, що кожен із нас старається виконувати, по мірі своїх сил заповіді Божі, але ми всі грішні, немічні й не все у нас виходить. Бувають  розчарування в собі, невдачі й промахи.  Багатий юнак виконав всі заповіді, але не міг залишити самої великої своєї спокуси – багатства, не міг розлучитися з комфортним життям. Владика підкреслив, що ми повинні молитися, просити щоб Господь дав сили пройти спокуси та перешкоди диявольські, щоб унаслідувати Царство Боже.

За богослужінням була також піднесена молитва про мир в Україні.

На завершення єпископ Тихон привітав парафіян з недільним днем та благословив усіх.