29 серпня 2017 року, коли Православна Церква відзначає Перенесення з Едесси в Константинополь Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Іісуса Христа, парафія на честь ікони “Спаса Нерукотворного” с. Кричка Богородчанського району відзначила своє 5-те престольне свято.

Святкове богослужіння очолив Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський та Коломийський у співслужінні духовенства єпархії.

Духовну радість з парафіянами прибули розділити віряни з Прикарпаття.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

На завершення богослужіння  владика Тихон звернувся до присутніх зі словом проповіді та духовних настанов. Архіпастир привітав усіх зі святом та розповів історію його шанування, а також відзначив деяких парафіян церковними нагородами за працю на благо Матері Церкви. Владика помазав усіх святим єлеєм та кожен отримав пам’ятні іконки. Після чого відбулася святкова трапеза.