Понад три місяці триває молитовне стояння православної громади перед Свято-Благовіщенським храмом м. Коломиї, спроба рейдерського захоплення якого була здійсненна греко-католицькими священиками в День Святої Трійці ще у червні.

17 вересня 2017 віряни на чолі з настоятелем храму прот. Василієм Кобельським, а також духовенством єпархії, традиційно звершили читання акафісту Пресвятій Богородиці перед Її іконою “Скоропослушниця”, яку для підтримки вірних Коломиї та Прикарпаття передали іноки зі Святої Гори Афон.

Віряни храму підносять молитви перед зачиненими дверима храму щоденно – в будні тут читаються акафісти та служаться молебні, а в неділю та святкові дні – звершується всенічне бдіння та Божественна літургія.