26 вересня 2017 року, напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Kоломийський очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м.Івано-Франківська.

Архіпастирю спіслужили священики собору.

Після великого славослів’я Преосвященніший владика виніс Святе Древо на центр храму та було звершено поклоніння Чесному і Животворящому Хресту Господньому.

Нагадуємо, 27 вересня  Свята Церква згадує події IV століття, коли у 326 році благочестива матір царя Констянтина, свята рівноапостольна цариця Єлена, віднайшла Чесний Хрест Господній. За переданням, що було записано Григорієм Турським, місцезнаходження Хреста під руїнами язичницького капища вказав один іудей на ім’я Іуда, який згодом прийняв християнство.