9 жовтня 2017 року, коли Православна Церква відзначає день преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова клірики храму Різдва Христового м. Івано-Франківська з благословення Преосвященнішого єпископа Тихона звершили поїздку по святих місцях Чернівецько-Буковинської єпархії.

Зокрема, священнослужителі відвідали древню резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, котра занесена до пам’ятників всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У Свято-Духівському соборі Чернівців відслужили акафіст апостолу Іоанну Богослову.  Також побували в соборі святого Миколая Чудотворця Чернівців та  монастирях: Свято-Введенському, Різдва Пресвятої Богородиці «Гореча», Свято-Вознесенському у Банченах та Свято-Аннинському «Аннина гора».