14 жовтня 2017 року на 73 році життя відійшов у вічність протоієрей Степан Гушуляк, заштатний клірик єпархії.

Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви, єпископ Івано-Франківський та Коломийський Тихон від імені усього православного духовенства та парафіян єпархії висловлюють щире співчуття родині.

Чин похорону відбудеться завтра, 16 жовтня о 9.00 у Миколаєво-Успенському соборі м. Коломиї архієрейським чином.

Протоієрей Степан народився 4 квітня 1944 р. в с. Фатівці Коломийського району, Івано-Франківської області. Закінчив повну середню школу, в 1966 році, після проходження військової служби, працював водієм у Коломийській сільгосптехніці. В 1973 році перейшов працювати в коломийський Харчовий комбінат столярем.

З 1979 року був псаломщиком церкви Св. Архистратига Михаїла в с. Велика Кам’янка Коломийського району. 19 серпня 1989 року архієпископом Івано-Франківським і Коломийським Макарієм був рукоположений в сан диякона.

З 21 серпня 1989 року був кліриком храму Св. Архістратига Михаїла м. Коломиї. 12 листопада 1989 року був рукоположений в сан ієрея архієпископом Макарієм.

З 1989 по 1993 роки – настоятель храму Св. Николая с. Богородичен, з правом служіння в храмі на честь Воскресіння Христового в с. Жукотин Коломийського р-ну.

З 1991 року був призначений настоятелем Свято-Покровського храму с. Михалків, Коломийського р-ну.

З 16 березня 2010 року за станом здоров’я був зачислений за штат Івано-Франківської єпархії УПЦ

14 жовтня 2017 року, на свято Покрову Пресвятої Богородиці, протоієрей Степан Гушуляк відійшов до Господа.