21 листопада, коли Православна церква вшановує свято Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил, у Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі (с. Баб’янка, Коломийський район) відбудеться святкове соборне богослужіння, яке очолить Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський.

Розділити духовну радість свята також прибудуть священнослужителі та паломники з усієї єпархії. Початок богослужіння о 10.00.

У Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі перебувають частички мощей святих преподобних Іова і Амфілохія Почаївських, передані в дар братією Свято-Успенської Почаївської Лаври, преподобних Алексія Карпаторуського, Сергія Радонезького та мучеників Палестинських та інші святині.