Архів для листопада 21, 2017

Мощі святителя Спиридона Триміфунтського відвідали громаду с. Старий Гвіздець, яку продовжують не пускати до храму (ВІДЕО, ФОТО)

19 листопада 2017 року, з благословення Преосвященнішого Тихона, єпископа Івано-Франівського і Коломийського, до храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці с.[Продовжити читання…]

У Свято-Георгієвському храмі с. Острівець перебували мощі святого Спиридона Триміфунтського (ВІДЕО, ФОТО)

19 листопада 2017 року, з благословення Преосвященнішого Тихона, єпископа Івано-Франівського і Коломийського, до Свято-Георгієвського храму с. Острівець Городенківського району для[Продовжити читання…]