21 листопада 2017 року, у день пам’яті Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних,  Свято-Михайлівський Угорницький монастир, що в с. Баб’янка Коломийского району, відзначив престольне свято.

Божественну літургію очолив Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський, у співслужінні братії монастиря та священнослужителів, які прибули на свято з усієї єпархії. Духовну радість свята розділили і чисельні паломники.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся насельник Свято-Михайлівського монастиря Аарон (Бечка), який, зокрема, розповів про історію свята та зазначив, що в цей день, вшановуючи пам’ять Архістратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил, кожен християнин також святкує і свій День Ангела.

Владика Тихон помазав вірян єлеєм та роздав пам’ятні іконки. А після богослужіння був звершений водосвятний молебень.