24 грудня 2017 року, напередодні дня пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський звершив всенічне бдіння з читанням акафісту святителю Спиридону у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

За богослужінням співав архієрейський чоловічий  хор. Його Преосвященству співслужили клірики собору.

Під час богослужіння був винесений ковчег з часточкою мощей святого Спиридона Триміфунського. Єпископ Тихон помазав всіх святим єлеєм та віряни мали змогу вклонитися святині й попросити молитовного заступництва святого.

Запрошуємо всіх завтра, 25 грудня, на святкову Божественну літургію до кафедрального собору Різдва Христового о 9.00.

Часточку мощей святого Спиридона для єпископа Тихона передав протосінгел о. Йован (Мілєнковіч), духівник монастиря Покрова Пресвятої Богородиці в с. Лєшьє Крушевачської єпархії Сербської Православної Церкви.