25 грудня 2017 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського, чудотворця, Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Преосвященнішому владиці співслужили клірики собору. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир у нашій державі. А також співав чоловічий архієрейський хор.

Після читання Святого Євангелія єпископ Тихон звернувся до присутніх зі словом проповіді та духовних настанов. Владика розповів житіє святого угодника Божого, як приклад смирення та простоти, до котрого всі християни мають прагнути.

На завершення богослужіння владика помазав святим єлеєм вірян, а маленьким парафіянам роздав солодкі подарунки.

Нагадуємо, з 24 грудня у кафедральному соборі перебуває часточка мощей святого Спиридона. Всі охочі можуть приклонитися до святині на протязі тижня.