В ніч з 31 грудня 2017 року на 1 січня 2018 року, у день пам’яті преподобного Амфілохія Почаївського, у Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі, що в с. Баб’янка Коломийського району була відслужена святкова соборна Божественна літургія.

Братія монастиря та чисельні паломники у новорічну ніч піднесли молитви за мир та спокій у нашій державі.

На завершення Божественної літургії до вірян зі словом проповіді звернувся арх. Амфілохій (Зелецький), котрий розповів житіє преп. Амфілохія Почаївського. Арх. Амфілохій зауважив, що цей святий – є нашим сучасником і,  дивлячись на нього, ми повинні ще більше цінувати нашу православну віру, в якій до цього часу просіяло множество святих угодників Божих. Преп. Амфілохій має стати також для нас прикладом для наслідування, адже він був звичайною людиною, проте невпинною працею  над собою та постійними трудами отримав від Бога різні чудодійні дари та став прославленим святим.

У Свято-Михайлівській обителі знаходяться часточки мощей преподобних Іова й Амфілохія Почаївських.