7 січня 2018 року, у день свята Різдва Христового, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Його Преосвященству співслужили священнослужителі собору. Та співав архієрейський хор.

За Літургією єпископ Тихон з паствою звершив  сугубу молитву про мир в Україні.

Під час богослужіння прот. Димитрій Воскресенський зачитав Різдвяне послання Блаженнішого митрополита Онуфрія.

На завершення єпископ Тихон привітав чисельну паству з престольним святом Різдва Христового, наймолодші парафіяни отримали солодкі подарунки.

Також віряни прославляли народження Богонемовляти колядками та піснеспівами. А всі присутні мали можливість оглянути виставку дитячих робіт, оформлену у різдвяне панно, що приготували учні Недільної школи кафедрального собору.