9 січня 2018 року, у день пам’яті святого архідиякона та первомученика Стефана, Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі м. Івано-Франківська.

Його Преосвященству співслужили клірики єпархії. Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після читання Святого Євангелія Преосвященніший владика звернувся до вірян зі словом проповіді. Єпископ Тихон розповів про первомученика Стефана,  як приклад твердості у сповіданні та відстоюванні віри в Христа аж до смерті.

На завершення богослужіння керуючий єпархією привітав клірика Спасо-Преображенського храму прот. Стефана Сірика з Днем тезоіменитства. Преосвященніший Тихон побажав йому міцного здоров’я, многих літ, наснаги й Божої помочі у несенні хреста пастирського служіння.