14 січня 2018 року, у свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого, Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон, звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі м. Калуш.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму, прот. Петро Івасів, представники Київських Духовних шкіл: архім. Маркелл (Павук) та ієромонах Паїсій (Кіліш).

Під час Літургії єпископ Тихон підніс молитву про мир в Україні.

За благословенням Преосвященнішого єпископа Тихона, під час богослужіння  до вірян зі словом проповіді звернувся архім. Маркелл (Павук), котрий розповів про житіє та невпинну працю святителя Василія Великого.

На завершення єпископ Тихон звершив молебень на початок Нового року, всі присутні були помазані святим єлеєм, а наймолодші парафіяни отримали солодощі.