20 січня 2018 року, коли Свята Православна Церква звершує святкування Собору Чесного і Славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон очолив Божественну літургію у  кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Його Преосвященству співслужили клірики собору.

За Літургією співав архієрейський хор. Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні. Після читання Святого Євангелія єпископ Тихон звернувся до присутніх зі словом проповіді. Він розповів про життя Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, котрий своєю проповіддю покаяння підготовлював людство до пришестя Христа Спасителя.

На завершення богослужіння єпископ Тихон привітав усіх зі святом та особливо тих,  хто носить ім’я Іоан з днем тезоіменитства.