18 лютого 2018 року, у Неділю сиропусну, коли Свята Православна Церква згадує вигнання Адама із раю, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Його Преосвященству співслужили клірики собору.

Після Євангельського Благовіствування архіпастир звернувся до вірних зі словом проповіді, наголосивши, що вступати у Великий піст ми повинні примирившись та простивши один одному. А головним плодом багатоденного посту мають стати наші добрі діла та покаяння.

Після богослужіння єпископ Тихон ще раз привітав вірних з недільним днем, благословив усіх та роздав подарунки до Великого посту літнім та потребуючим парафіянам.

Продуктові набори були підготовлені за проектом Відділу благодійності та соціального служіння Івано-Франківської єпархії УПЦ.