4 березня 2018 року, у Неділю другу Великого посту, Григорія Палами та свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, православна парафія с. Гринява Верховинського району відзначила престольне свято.

На святкове богослужіння прибуло духовенство єпархії та Верховинського благочиння, співав чоловічий хор.

Після Божественної літургії до віряни зі словом проповіді звернувся благочинний Верховинського благочиння, настоятель храму прот. Михаїл Дутчак, який зокрема наголосив на унікальності цього храму, оскільки храми освячені на честь Собору  всіх преподобних Києво-Печерських – рідкість.

Також настоятелю храму прот. Михаїлу Дутчаку, прот. Іоану Несторуку, диякону Іллі Плегуці та парафіянам були вручені благословенні грамоти, передані керуючим єпархією єпископом Івано-Франківським і Коломийським Тихоном за труди понесені на славу Святої Православної Церкви.