8 березня 2018 року, православну громаду села Старий Гвіздець знову відвідали мощі святителя Спиридона Триміфунтського. Того дня зібралося багато жителів села для молитовного поклоніння святині до тимчасового домового храму, де вимушені молитися тепер вірні Української Православної Церкви.

Нагадаємо, восени 2017 року представниками Київського патріархату за сприянням поліції було здійснене силове захоплення храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці, в наслідок чого чисельна громада храму на чолі з настоятелем прот. Миколаєм Кушніром опинилися на вулиці.

На даний час, попри наявність всіх необхідних документів, вірян до Свято-Успенського храму не допускають не те що всередину, але навіть на церковне подвір’я, погрожуючи фізичною розправою.