9 березня 2018 року, православна громада храму на честь Георгія Побідоносця с. Острівець Городенківського району помолилася за спокій душі Тараса Григоровича Шевченка з нагоди 204-ї річниці від Дня його народження.

Традиційний щорічний захід відбувся біля пам’ятника Великого Кобзаря. Настоятель парафії прот. Микола Богаченко звершив панахиду за спочилим.

Прот. Миколай, у якого син тривалий період часу перебував у АТО, зазначає що його парафія продовжує зазнавати утисків з боку місцевої влади, основне звинувачення котрої полягає, як звичайно, у не патріотизмі. Та змушена була покинути стіни рідного храму. Проте  попри всі перешкоди громада продовжує молитися на дому та відстоює право на вільне сповідування православної віри у судових інстанціях.