7 квітня 2018 року, у Велику Суботу, свято Благовіщення Пресвятої Богородиці та день пам’яті Патріарха Тихона  Преосвященніший єпископ Тихон очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового.

Його Преосвященству співслужили клірики собору.

Після читання Святого Євангелія владика звернувся до пастви зі словами проповіді.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння єпископ Тихон за церковною традицією звершив молитву на благословіння хліба та вина.

Також цього дня клірики собору та вірна паства привітали свого архіпастиря з Днем тезоіменитства та побажали  йому  Божої допомоги, кріпості духовної, здоров’я на многії літа.

Після завершення богослужіння Преосвященніший Тихон роздав пасхальні продуктові набори літнім та потребуючим парафіянам собору, а згодом також безпритульним.