19 травня 2018 року, у день пам’яті Преподобного Іова, ігумена Почаївського, Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський, очолив святкове богослужіння у Свято-Михайлівському Угорницькому монастирі, що в с. Баб’янка на Коломийщині.

Преосвященнішому владиці співслужили братія монастиря у священному сані, а також клірики благочиння та єпархії. Розділити радість свята прибули чисельні паломники.

Після літургії Преосвященніший єпископ Тихон помазав святим єлеєм та привітав всіх зі святом, також був відслужений водосвятний молебен.

За історичними свідченнями Угорницький Свято-Михайлівський монастир було закладено десь у першому десятилітті XVII ст. дідичем Адамом Балабаном,  а впорядковано Іовом Княгиницьким (1550-1621). За переданням у цей монастир у десятирічному віці попросився Іван Желізо, – пізніше прп. Іов Почаївський(1551-1651).

Сьогодні в обителі перебувають часточки мощей святих преподобних Іова й Амфілохія Почаївських, преподобних Алексія Карпаторуського, Сергія Радонезького та мучеників Палестинських.