Прес-служба Івано-Франківської єпархії УПЦ повідомляє, що прибуття тіла новопреставленого єпископа Тихона очікується в ніч з 20 на 21 липня, з п’ятниці на суботу о 00:00-01:00 у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська (вул. Довженка, 2).

В суботу 0 7:30 розпочнуться Часи,  о 8:00 Божественна літургія, після якої буде звершено чин відспівування. Після цього священство та миряни зможуть попрощатися зі спочилим Архіпастирем.

Потім тіло владики Тихона перевезуть до Чернівців для поховання. Очікується приїзд перед вечірнім богослужінням у кафедральному Свято-Духівському соборі Чернівців.  Чин похорону відбудеться після ранньої Літургії у Неділю – 22 липня.

Можуть відбудитися зміни у вказаному графіку, про що буде повідомлено Прес- службою додатково.