21 липня 2018 року в кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська після Божественної літургії звершено чин відспівування та прощання зі спочилим єпископом Івано-Франківським і Коломийським Тихоном.

Божественну літургію та чин відспівування очолив митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій у співслужінні архієпископа Львівського і Галицького Філарета, тимчасово керуючого Івано-Франківською єпархією, та єпископа Хотинського Веніаміна.

Для прощання зі спочилим владикою Тихоном прибуло духовенство та чисельні віряни зі всієї єпархії.

Чин поховання владики Тихона, який з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія  очолить митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, відбудеться 22 липня 2018 року у Чернівцях.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого єпископа Тихона в оселях праведних.