22 липня 2018 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, тимчасово керуючий Івано-Франківською єпархією, звершив Божественну літургію в соборі Різдва Христового м.Івано-Франківська.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Василій Романюк, протоієрей Віталій Чібісов, протоієрей Димитрій Петраш, протодиякон Тарасій Марченко та диякон Петро Танюк.

Після читання Євангелія, Владика виголосив проповідь на тему євангельського читання. Також під час богослужіння була піднесена молитва за мир і спокій в Україні.

Після завершення Літургії, архіпастир звернувся до всіх присутніх з повчальним словом та благословив усім парафіянам іконки Тихвинської Львівської “Сльозоточивої” Пресвятої Богородиці.