7 січня 2019 року, у день свята Різдва Христового, Преосвященніший Серафим, єпископ Івано-Франківський і Коломийський звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христова м. Івано-Франківська.

Його Преосвященству співслужили клірики собору.

За богослужінням Преосвященніший Владика звершив сугубу молитву про мир в Україні. Також була піднесена молитва про єдність Православної Церкви.

Після читання Святого Євангелія керуючий єпархією звернувся до пастви зі словом проповіді.

Архіпастир звершив хіротонію ієродиякона Арсенія (Топузова) в ієромонаха.

На звершення богослужіння єпископ Серафим привітав усіх вірян з престольним святом та благословив присутніх.

Напередодні, 6 січня Проесвященніший Владика звершив всенічне бдіння у цьому ж соборі.

А також під час Літургії 6 січня, у день Навечір’я Різдва Христового звершив хіротонію монаха Ігнатія (Найденова) в ієродиякона та роздав різдвяні соціальні подарунки багатодітним, людям похилого віку та потребуючим парафіянам.