19За благословенням Преосвященного Тихона, єпископа Івано-Франківського і Коломийського в кафедральному соборі Різдва Христового м.Івано-Франківська, по вул. Довженка, 2, щонеділі о 16.00 служиться молебень з акафістом до ікони Почаївської Божої Матері.

Усі мають можливість молитися за богослужінням і приклонитися до ікони Пресвятої Богородиці, що є списком відомої святині Свято-Успенської Почаївської Лаври. Вона знаходить над Царськими вратами та після молебню опускається для поклоніння вірянам.

Також у Спасо-Преображенському храмі м. Івано-Франківська, по вул.Чорновола, 6, щонеділі о 16.00 служиться молебень з акафістом до ікони Божої Матері “Державна”.

Керуючий єпархією відтепер почергово, щонеділі буде здійснювати вечірнє богослужіння з молебнем до Почаївської ікони Божої Матері у кафедральному соборі та до ікони Божої Матері  “Державна” у Спасо-Преображенському храмі.

Запрошуємо всіх долучитись та піднести свої молитви до Пресвятої Богородиці,  усердної Заступниці роду християнського!