Юридичний відділ Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви створений для забезпечення дотримання законності в діяльності єпархії та її парафій, захисту прав та законних інтересів єпархії, правового забезпечення діяльності єпархії, юридичного супроводу діяльності єпархіальних відділів та її інших структурних підрозділів. Відділ також  надає правову допомогу братстам та сестринствам, благодійним, молодіжним та іншим організаціям, які діють при єпархії, надає консультативно-методичну допомогу у веденні юридичної документації парафій, проводить інспектування юридичних документів, які надходять від єпархії та парафій на адресу органів державної влади, місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ та організацій.

Адреса:

76493, Україна, м. Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Виноградна, 10

Контактна інформація:

тел.\факс: +38-0342-75-31-08
тел.: +38 (068) 736-26-11

Ця публікація також доступна такими мовами: English