19 грудня – день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця. Попри загальне сприйняття Дня святого Миколая, як свята для дітей, православна молодь Івано-Франківська за традицією розпочала відвідувати літніх та потребуючих парафіян.

Насправді, між дітьми й людьми похилого віку є дещо спільне. Багато з них, за словами Спасителя, стають подібними до дітей, щоб увійти у Царство Небесне (Від Матфія 18:3). Когось упокорює хвороба, скорбота, самотність, хтось пізнає життям, що саме у такі хвилини Господь поряд.

Молодь на чолі з прот. Димитрієм Воскресенським дарувала продуктові набори, солодощі, фрукти й саме основне – увагу, посмішки та добре слово.

Продуктові набори були придбані за кошти, зібрані під час благодійного ярмарку за спільним проектом відділів У справах сім’ї та молоді й Благодійності та соціального служіння Івано-Франківської єпархії УПЦ.

Такі акції продовжуватимуться по єпархії, в тому числі готуються подарунки для воїнів АТО та осіб, що перебувають у виправних колоніях.

 

 

 

 

Переглядів: 184

Коментарі закриті

Перейти до панелі інструментів