6 лютого 2017 року Вищий господарський суд України підтримав позицію православних вірян Прикарпаття  і задовольнив касаційну скаргу Івано-Франківської єпархії УПЦ.

Вищий господарський суд України скасував постанову Львівського апеляційного господарського суду від 02.11.2016 року, залишивши в силі рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 02.08.16 року у справі 909/932/15, яким було відмовлено в позові виконкому Івано-Франківської міської ради про розірвання договору оренди  приміщення храму по вул. Чорновола, 6  з Івано-Франківською єпархією УПЦ.

Таким чином, закон знову став на захист єпархії та вірян Спасо-Преображенського храму Івано-Франківська.

По темі: Звернення Юридичного відділу єпархії стосовно Спасо-Преображенського храму м. Івано-Франківська від 5 листопада 2016 року.