“По плодах їх, пізнаєте їх”.

Попри офіційне визнання органами судової влади права користування релігійної громади Благовіщення Пресвятої Діви Марії культовою спорудою, так звані “капелани”, клірики УГКЦ, здійснили рейдерське захоплення Благовіщенського храму Коломиї і продовжують свої знущання над православними вірянами.

парох Володимир Касіян

14 жовтня один із шанованих в Коломиї священнослужителів УГКЦ о. Володимир Касіян, парох релігійної громади Св. Йосафата, яка проводить свої богослужіння у коломийському храмі по вул. Мазепи 2, напав на православних віруючих.

У свої майже 60, пан-отець дозволив собі зухвалу поведінку стосовно жінок, які прийшли помолитися до церкви. Бурхливу реакцію клірика викликало те, що одна з парафіянок почала знімати на відео ситуацію, яку створили так звані “капелани” УГКЦ.

Намети, прапори “Правого сектору”, підсилювач звуку, з якого лунає рок-музика – ось що можна побачити зараз під стінами православного храму, окупованого греко-католицькими отцями.

З самого початку і по сьогоднішній день ці події залишаються повністю ігнорованими з боку правоохоронних органів.