28 серпня 2018 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, громада Свято-Успенського храму с. Старий Гвіздець Коломийського району молитовно відзначила престольне свято.

Божественну літургію очолив настоятель храму прот. Миколай Кушнір. Йому співслужили прот. Миколай Богаченко та прот. Димитрій Воскресенський. За богослужінням молилися гості та  чисельні парафіяни храму.

На завершення богослужіння був відслужений водосвятний молебень та священнослужителі привітали вірян із храмовим святом.

Від 4 листопада 2017 року віряни Свято-Успенського храму с. Старий Гвіздець позбавлені власного храму та наразі змушені молитися у тимчасовому приміщенні.

По темі: Пасха зі сльозами радості – великоднє інтерв’ю з прот. Миколаєм Кушнірем