29 серпня 2018 року  Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Філарет, тимчасово керуючий Івано-Франківською єпархією, очолив святкове богослужіння під час престольного свята храму на честь ікони “Спаса Нерукотворного”, що в с. Вербівець Косівського району.

Його Високопреосвященству співслужили клірики Верховинського, Коломийського, Богородчанського, Івано-Франківського благочинь.

Під час Божественної літургії архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. Владика зазначив, що ми призвані бути справжніми християнами, жити у простоті й чистоті, повинні прославляти Спасителя та бути “сіллю землі” – нести у світ мир, любов і радість.

На завершення Архієпископ Філарет подякував настоятелю храму за запрошення, привітав вірян з храмовим святом та помазав усіх святим єлеєм.