31 серпня 2018 року  Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Філарет, тимчасово керуючий Івано-Франківською єпархією, очолив святкове богослужіння під час престольного свята храму на честь ікони Божої Матері Всецариці, що в с. Ценява  Коломийського району.

Його Високопреосвященству співслужили клірики Івано-Франківської єпархії. Під час богослужіння була  піднесена молитва за мир в Україні.

Після читання Святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді та духовних настанов. Високопреосвященніший владика розповів про життя Пресвятої Богородиці, підкресливши, як приклад для наслідування, її повну відданість, уповання на Господа та безмежне терпіння.

Під час богослужіння архієпископ Філарет звершив літію за спочилим єпископом Тихон в день його народження.

Священнослужителі, чисельні віряни та прочани, що прибули на свято, взяли участь у хресному ході навколо храму. Та на завершення Високопреосвященніший владика привітав вірян з храмовим святом та помазав усіх святим єлеєм.