ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ СЕРАФИМУ,

АРХІЄПИСКОПУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ І КОЛОМИЙСЬКОМУ

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Прийміть сердечні поздоровлення з 25-літтям Вашої особистої П’ятидесятниці!

Вручивши Вам жезл Архіпастирського служіння, Великий Архієрей Господь наш Іісус Христос довірив Вам пасти народ Свій, щоб піклуватися про духовне та моральне зростання Свого возлюбленого надбання. І нині Вашими самовідданими архіпастирськими трудами богоспасаєма Івано- Франківська єпархія з дня на день приходить від сили в силу (Пс. 83:8), звершуючи свою Богом заповідану місію у сучасному світі.

Поділяючи з Вами радість особистого торжества, молитовно бажаю Вашій Святині кріпості душевних і тілесних сил, духовної радості і всесильної Божої допомоги у твердій ході Апостольським поприщем. Нехай предстательством Преблагословенної Діви Марії, Всемилостивий Господь зберігає у мирі і благоденстві Вас і всіх вірних чад, які знаходяться під Вашим святительським омофором.

Многая і благая Вам літа!

З любов’ю во Христі

+ОНУФРІЙ,