21 вересня 2019 року, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим очолив Божественну літургію в  храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Вишків Долинського району.

Під час богослужіння була піднесена молитва за мир. Керуючий єпархією привітав парафіян з престольним святом.

Напередодні свята, архієпископ Серафим очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Свято Різдва Богородиці християни почали відзначати тільки у V столітті. Перші згадки про нього ми читаємо у Константинопольського патріарха Прокла (439-446) і в требнику (богослужбовій книзі) Папи Геласія (492-426 роки). Також про свято пишуть святителі Іоанн Златоуст, Епіфан і Августин. А в Палестині існує переказ про те, що свята рівноапостольна цариця Єлена побудувала в Єрусалимі храм у честь Різдва Пресвятої Богородиці.