14 жовтня 2019 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим звершив Божественну літургію у соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Під час богослужіння була піднесена молитва за мир.

На завершення богослужіння архієпископ Серафим звернувся до вірян зі словом проповідіта духовних настанов.

З історії свята.

У 910 році Богородиця, осяяна небесним світлом й оточена ангелами та святими, з’явилася людям, які молилися у Влахернському храмі в Константинополі за визволення від ворогів, які оточили місто.  Пресвята Діва Марія зі слізьми стала молити Бога за християн. Потім Божа Матір на знак того, що бере народ під свою опіку, покрила людей у храмі чесним своїм омофором. Пресвята Владичиця сяяла небесною славою, а покров у руках її блищав “краще за сонячні промені “. Дивовижний покров захистив місто. Буря, яка піднялася в той момент, розбила кораблі противника, позбавивши жителів Константинополя від смерті.