15 жовтня 2019 року у Західному апеляційному господарському суді відбувся розгляд апеляційної скарги виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради у справі № 909/476/19 про зобов’язання Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви звільнити та повернути нежитлові приміщення, які знаходяться по вул. Чорновола, 6 та та 6Б в м. Івано-Франківську.

За наслідками розгляду справи судом було прийнято рішення про задоволення вимог, які викладені у скарзі позивача.

Незважаючи на те, що договір оренди нежитлових приміщень, який було укладено ще у 2006 році, передбачає право Івано-Франківської єпархії УПЦ на користування приміщенням до початку будівництва нового будинку за вищевказаною адресою, суд взяв до уваги доводи позивача з приводу обмеженості строків, на які можуть укладатися договори оренди з дозволу виконкому.

З огляду на це, апеляційний суд зобов’язав відповідача, Івано-Франківську єпархію УПЦ, звільнити орендовані нежитлові приміщення. Рішення апеляційного суду набуває законної сили з моменту його проголошення.

Водночас Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви вважає, що рішення Господарського суду Івано-Франківської області, яке оскаржувалось виконавчим комітетом, є законним та обґрунтованим, а тому відповідач скористається своїм правом на касаційне оскарження постанови, яка була винесена 15 жовтня цього року у Львові.

 

Переглядів: 469

Коментарі закриті

Перейти до панелі інструментів