26 січня 2020 року, у Неділю 32-у після П’ятидесятниці, з благословіння Високопреосвященнішого Серафима, архієпископа Івано-Франківського і Коломийського, секретар Івано-Франківської єпархії протоієрей Василій Романюк та референт єпархії диякон Димитрій Глуханюк відвідали для духовної підтримки Свято-Успенську парафію  с. Гринява  Верховинського р-ну Івано-Франківської обл., у якої прихильниками новоствореної СЦУ-ПЦУ було захоплено храмовий комплекс.

Божественну літургію у пристосованому приміщенні звершили благочинний та духовенство Верховинського благочиння прот. Михаїл Дутчак у співслужінні секретаря єпархії Василія Романюка.

По завершенню богослужіння відбулась нарада парафії з секретарем єпархії протоієреєм Василієм Романюком, де були обговорені утиски конституційних прав вірян зі сторони сільської ради, керівників державних установ та роботодавців за сповідання православної віри.