29 березня 2020 року, у неділю 4-ту Великого посту, день пам’яті прп. Іоана Ліствичника архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим звершив святкове Богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового міста Івано-Франківська. Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

За Богослужінням була піднесена сугуба молитва про єдність Православної Церкви, мир та спокій у нашій державі та про припинення “згубної пошесті”, а також за всіх, хто докладає зусилля у боротьбі з нею.

По завершенню Літургії Архіпастир звернувся до вірних з нагадуванням про те, що ми, в першу чергу, є православними християнами та що наше життя у руках Божих; що Церква і храм Божий – це найчистіше місце на землі, де люди отримують зцілення та мир духовний, де немає місця страху і неспокою.

Напередодні, у суботу, Високопреосвященніший Серафим звершив вечірнє Богослужіння у цьому ж соборі.