27 березня 2020 року Високопреосвященніший Серафим, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський у співлужінні кліриків собору Різдва Христового звершив поминальне Богослужіння.

За Божественною літургією духовенство молилося за всіх від віку спочилих православних християн. Також були піднесені особливі прохання про єдність Православної Церкви, мир та спокій у нашій державі та про  припинення епідемії і за всіх, хто докладає зусилля у боротьбі з нею.

Після Літургії була звершена панахида за усопшими.

Батьківська поминальна субота – це особливий день поминання усопших православних християн.  Згідно церковного Уставу, кожного Великого посту, в його другу, третю і четверту суботи Церква особливим чином молиться за всіх ушопших православних християн. Наші з вами молитви за них – це найбільша справа, якою ми їм можемо допомогти. Адже тільки наша з вами молитва, тут на землі, може змінити загробну участь вже спочилих православних християн.