25 червня 2020 року, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, коли День Ангела відзначає Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим взяв участь у святковому Богослужінні на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Божественну літургію очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, митрополит Кам’янець-Подільський і Городокський Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,  керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство з різних єпархій УПЦ.

Фото: Сергій Рижков та Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ