7 липня 2020 року, коли Свята Церква вшановує пам’ять Пророка і Хрестителя Господнього Іоанна, Високопреосвященніший Серафим, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив святкове Богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового. Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за єдність Православної Церкви та мир у нашій державі.

Звертаючись до вірян зі словом проповіді, Архіпастир згадав не тільки подвиги найбільшого з пророків, але і його батьків – Захарії та Єлизавети – праведне і благочестиве життя яких є добрим прикладом для християнськиї батьків.

Напередодні ввечері архієпископ Серафим звершив вечірнє Богослужіння у цьому ж храмі.