19 липня 2020 року, у Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, прп. Сисоя Великого, Високопреосвященніший Пантелеімон, митрополит Уманський і Звенигородський у співслужінні Високопреосвященнішого Серафима, архієпископа Івано-Франківського і Коломийського, очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового Івано-Франківська.

Нагадаємо, митрополит Пантелеімон (Луговий) у період 2007-2014 років очолював Івано-Франківську кафедру.

За Богослужінням була піднесена молитва за єдність Православної Церкви та мир у нашій державі.

По завершенню Літургії Владика Пантелеімон звернувся до присутніх зі словами проповіді та духовних настанов.

Напередодні, у суботу, вечірнє Богослужіння звершив Високопресовященніший архієпископ Серафим.