4 листопада 2020 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять Казанської ікони Божої Матері, рівноапостольного Аверкія, єпископа Ієрапольського та святих семи отроків з Ефесу, Високопреосвященніший Серафим, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський очолив Богослужіння у кафедральному соборі Івано-Франківська.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору. За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир та спокій у нашій державі.

Казанська чудотворна ікона Божої Матері одна із найбільш шанованих у нашому народі святинь, святкування на її честь встановлене ще у далекому 1649 році. Перед Казанською іконою Богоматері віруючі моляться про сімейне благополуччя та при різних життєвих труднощах.